Waterloo (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Last post
te: చివరి టపా

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Topics
te: విషయాలు

en: Posts
te: టపాలు
