Waterloo (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: 1 vote | @count votes
th[0]: 1 โหวต
    @count votes
th[1]: @count โหวต

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
