Waterloo (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Sidebar
ug: يان ئىستون
