Waterloo (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: n/a
uk: н/д

en: Last post
uk: Останній допис

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Forum
uk: Форум

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: @time ago
uk: @time тому

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Sidebar
uk: Панель

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: by !author
uk: авторство !author

en: Waterloo
uk: Ватерлоо
