Waterloo (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: n/a
vi: không có

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: 1 vote | @count votes
vi[0]: 1 phiếu
vi[1]: @count phiếu

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
