Waterloo (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Header
az: Başlıq

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
