Waterloo (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Header
eu: Goiburua

en: Forum
eu: Foroa

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: @time ago
eu: duela @time

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Featured
eu: Ezaugarria
