Waterloo (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: n/a
fi: ei mitään

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Forum
fi: Foorumi

en: 1 vote | @count votes
fi[0]: 1 ääni
fi[1]: @count ääntä

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön
