Waterloo (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Last post
hi: आखरी पोस्ट

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Forum
hi: फोरम

en: 1 vote | @count votes
hi[0]: १ मत
hi[1]: @count मत

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Topics
hi: विषय

en: Posts
hi: प्रविष्टियाँ

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Featured
hi: प्रदर्शित
