Waterloo (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: n/a
hu: n. a.

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Header
hu: Fejléc

en: Forum
hu: Fórum

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: @time ago
hu: @time

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: by !author
hu: !author által

en: Upper footer
hu: Felső lábléc

en: Lower footer
hu: Alsó lábléc

en: Main colour
hu: Főszín

en: Text colour
hu: Szövegszín

en: Link colour
hu: Hivatkozás színe

en: Regal red (default)
hu: Királyvörös (alapértelmezett)

en: Ocean blue
hu: Óceánkék

en: Battlefield green
hu: Katonazöld

en: Royal purple
hu: Püspöklila
