Waterloo (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
