Waterloo (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Header
lt: Antraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
