Waterloo (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Forum
lv: Forums

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
