Waterloo (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: n/a
oc: n/d

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Header
oc: Entèsta

en: @time ago
oc: i a @time

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
