Waterloo (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: n/a
pt: n/d

en: Last post
pt: Último post

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Forum
pt: Fórum

en: 1 vote | @count votes
pt[0]: 1 voto
pt[1]: @count votos

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Topics
pt: Tópicos

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Featured
pt: Destacado

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal
