Waterloo (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Header
ro: Cap

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Featured
ro: Recomandat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal
