Waterloo (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: n/a
ru: н/д

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Header
ru: Шапка

en: Forum
ru: Форум

en: 1 vote | @count votes
ru[0]: @count голос
ru[1]: @count голоса
ru[2]: @count голосов

en: @time ago
ru: @time назад

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Featured
ru: Популярное

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: by !author
ru: !author
