Waterloo (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Header
tr: Üst bilgi

en: 1 vote | @count votes
tr[0]: 1 oy
tr[1]: @count oy

en: @time ago
tr: @time önce

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla
