Waterloo (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Header
ur: ہیڈر

en: Forum
ur: فورم

en: @time ago
ur: @time قبل
