WAYF.DK Login (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Test
ja: テスト

en: Icon
ja: アイコン

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Production
ja: 運用中

en: Error saving user account.
ja: ユーザーアカウントの保存中にエラーが発生しました。

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング
