WAYF.DK Login (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Test
lt: Testas

en: Icon
lt: Piktograma

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Production
lt: Produkcija

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.
