WAYF.DK Login (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Test
pt: Teste

en: Icon
pt: Ícone

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Nickname
pt: Apelido

en: Production
pt: Produção

en: Error saving user account.
pt: Erro ao gravar a conta do usuário.

en: Private key
pt: Chave privada

en: Certificate
pt: Certificado

en: Field mappings
pt: Mapeamentos de campo
