WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Production
bg: Продукт
