WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Icon
ca: Icona

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Private key
ca: Clau privada
