WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Icon
cs: Ikona

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Production
cs: Výroba

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Widgets
cs: Widgety
