WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: Icon
fr: Icône

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Nickname
fr: Pseudonyme

en: Organizations
fr: Organisations

en: Private key
fr: Clé privée

en: Certificate
fr: Certificat

en: Field mappings
fr: Correspondances de champ
