WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Icon
gl: Icona

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Private key
gl: Clave privada
