WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Icon
he: סמל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה
