WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Icon
hi: चिन्ह
