WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Icon
hu: Ikon

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Nickname
hu: Becenév

en: Production
hu: Termelés

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Field mappings
hu: Mező leképezések
