WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Production
nl: Productie

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
