WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: Icon
pt: Ícone
