WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Settings
ro: Setări

en: Icon
ro: Pictogramă

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Production
ro: Producţie

en: Certificate
ro: Diploma

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
