WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Icon
ru: Иконка

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Organizations
ru: Организации

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Widgets
ru: Виджеты

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей

en: Login with
ru: Войти с использованием
