WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Icon
sv: Ikon

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Production
sv: Produktion

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Login with
sv: Logga in med
