WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Icon
te: ప్రతీకం
