WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Icon
tr: Simge

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Production
tr: Üretim

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri

en: Certificate
tr: Sertifika

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
