WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Icon
ar: أيقونة

en: Modules
ar: الوحدات

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
