WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Modules
ast: Preseos
