WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Modules
be: Модулі

en: Private key
be: Прыватны ключ
