WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག
