WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Private key
cy: Allwedd preifat
