WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Icon
da: Ikon

en: Modules
da: Moduler

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Nickname
da: Kælenavn

en: Production
da: Produktion

en: Contact information
da: Kontaktinformation

en: Organizations
da: Organisationer

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
