WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Icon
de: Symbol

en: Modules
de: Module

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Nickname
de: Spitzname

en: Production
de: Produktion

en: Contact information
de: Kontaktinformation

en: Organizations
de: Organisationen

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Widgets
de: Steuerelemente

en: Certificate
de: Zertifikat

en: Field mappings
de: Feldzuordnungen

en: Login with
de: Anmelden mit
