WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Modules
el: Μονάδες

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Production
el: Παραγωγή

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
