WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Test
es: Prueba

en: Settings
es: Configuración

en: Icon
es: Icono

en: Modules
es: Módulos

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Nickname
es: Alias

en: Production
es: Producción

en: Contact information
es: información de contacto

en: Organizations
es: Organizaciones

en: Private key
es: Clave privada

en: Widgets
es: Controles

en: Certificate
es: Certificado

en: Field mappings
es: Asignaciones de campos
