WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Modules
eu: Moduluak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Widgets
eu: Widget-ak
