WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Icon
fa: شمایل

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Production
fa: محصولات

en: Contact information
fa: اطلاعات تماس

en: Organizations
fa: سازمان‌ها
