WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Icon
is: Táknmynd

en: Modules
is: Einingar

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar
