WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Icon
it: Icona

en: Modules
it: Moduli

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Production
it: Produzione

en: Contact information
it: Informazioni di contatto

en: Private key
it: Chiave privata

en: Widgets
it: Widget

en: Field mappings
it: Mappatura campi
